м. Київ вул. Будіндустрії,7 , оф.35 (044) 490-40-30 (067) 440- 52-51 (Viber) info@emet.com.ua

У запірній арматурі є малопомітний, на перший погляд, але дуже важливий компонент, званий гнучкою вставкою, вібровставкою або віброкомпресором. Гнучкі вставки запобігають руйнівному впливу вібрації на трубопровід.

Компенсаторні вставки використовують для зниження рівня вібрацій, шуму, ударів, і навіть для пом'якшення зсувів, зрушень.

Щоб віброкомпресори виконували ці функції, їх виготовляють зі штучної гуми з дуже високим рівнем стійкості до агресивного середовища та різних екстремальних факторів, таких як підвищені температури, хімічні речовини.

Дуже важливою функцією гнучких вставок є запобігання електролітичному руйнуванню трубопроводу, виготовленого з різних матеріалів.

Гнучка фланцева вставка Genebre 2831, виготовлена ​​з поліхлоропренової гуми та сталі, встановлюється в трубопроводи, якими перекачується вода. На окреме замовлення вібровставка може виготовлятися зі сталі, стійкої до дії кислот.

Компенсатор гумовий різьбовий Genebre 2830 встановлюється на трубопроводи, що з'єднуються з насосами, компресорами, станціями, для забезпечення захисту від вібрацій, розтягувань і зсувів.