м. Київ вул. Будіндустрії,7 , оф.35 (044) 490-40-30 (067) 440- 52-51 (Viber) info@emet.com.ua

Якщо розглядати найпопулярніші товари категорії запірної арматури, то запобіжний клапан неодмінно входитиме в їх число. Цей елемент арматури є дуже важливим, оскільки запобігає руйнуванню обладнання, у тому числі трубопроводу, яке може бути спровоковане надлишком тиску.

Оскільки запобіжний клапан виконує важливу функцію захисту дорогого обладнання від руйнування, дуже важливо, щоб він функціонував без збоїв.

Монтаж запобіжних клапанів є доцільним на тих ділянках трубопроводу, де прогнозується максимальний тиск. У компанії "Емет Арматура" ви можете придбати запобіжні клапани від компаній Genebre, Armak різних модифікацій.

Запобіжний клапан різьбовий з регульованим настроюванням Genebre 3190 встановлюється в системах опалення з метою захисту від надлишкового тиску. Параметр тиску, при якому спрацьовує клапан, визначається за допомогою регулювального гвинта. Всі вузли клапана виготовлені з якісних металів і сплавів: латуні, пружинної сталі, бронзи.

Пропорційний клапан Armak SI 2501 використовується на трубопроводах з нейтральними рідинами, що випускається в стандартній, морській, газонепроникній модифікаціях.