м. Київ вул. Будіндустрії,7 , оф.35 (044) 490-40-30 (067) 440- 52-51 (Viber) info@emet.com.ua

Без запірної арматури неможливе функціонування будь-якого трубопроводу, незалежно від речовини, що прокачується через нього. Саме тому запірна арматура, купити яку ви можете в компанії «Емет Арматура», є однією з найбільш популярних у різних промислових сферах.

У нас ви можете придбати запірну арматуру різьбову різних модифікацій від компанії Genebre: кульові крани для води з внутрішнім та зовнішнім різьбленням, крани кульові з американкою, клапани зворотні пружинні з внутрішнім різьбленням, а також крани кульові для газу з внутрішнім та зовнішнім різьбленням.

Найбільш поширеними є крани для води, які представлені модифікаціями 3028, 3029. Вони призначені для відкриття або закриття, але не регулювання потоку. Всі вузли цих моделей кульових кранів виготовлені з латуні та нержавіючої сталі; куля, кільце штока, гайка та ручка хромовані.

Клапан зворотний пружинний Genebre 3121 призначений для захисту трубопроводу від зворотного потоку робочого середовища (води). Його можна встановлювати у гідравлічних системах будь-якого типу. Можливі варіанти монтажу: горизонтальний, вертикальний, похилий. Корпус та диск клапана виготовлені з латуні, що пройшла дробоструминну обробку.