м. Київ вул. Будіндустрії,7 , оф.35 (044) 490-40-30 (067) 440- 52-51 (Viber) info@emet.com.ua

Кран кульовий застосовується в багатьох сферах промисловості, і користується великою популярністю через свою довговічність, яка пояснюється особливостями конструкції. Кульові крани використовуються вже близько 100 років, але тільки недавно, з впровадженням таких матеріалів як фторопласт, синтетичні каучуки, з'явилася можливість досягти повного перекриття проходу речовини трубами.

Наша компанія пропонує купити кран кульовий від найвідоміших виробників: Efar, Zetkama. У каталозі представлені крани кульової конструкції, зокрема для перекриття проходу води, повнопрохідні фланцеві, стандартні фланцеві, кульові стандартні під зварювання. Варто враховувати, що крани під зварювання бувають лише повнопрохідними. Тип крана підбирається залежно від умов експлуатації та конкретних вимог до запірної арматури. Усі компоненти кульових кранів виготовляються із високоякісної вуглецевої сталі.

Вибираючи кран кульового типу, необхідно ретельно переглядати характеристики, зокрема температуру та тиск, у яких він може працювати.

Придбання якісної запірної арматури у вигляді кульового крана дозволить забути про постійні ламання та ремонтні роботи.