м. Київ вул. Будіндустрії,7 , оф.35 (044) 490-40-30 (067) 440- 52-51 (Viber) info@emet.com.ua

Вентиль є дуже важливою частиною запірної арматури, що використовується в трубопроводах, без якої проведення монтажних робіт було б неможливим. Особливості конструкції вентиля такі, що запірний елемент у ньому рухається вздовж центру поверхні, шляхом поворотно-поступальних рухів.

Найпоширенішими є вентилі фланцеві та сильфонні, тобто запірні з сильфонним ущільненням.

У нашій компанії вентиль нержавіючий із сильфонним ущільненням представлений модифікацією Zetkama 234. Сильфонні вентилі застосовуються в таких ситуаціях, коли потрібно виключити витік речовини, тобто для повного відсікання робочого середовища, а також регулювання потоку. Покращені характеристики замикання забезпечуються дуже високими вимогами до ущільнювача на вентилі, що забезпечує повну герметичність. Основні переваги сильфонних вентилів: надійна фіксація проміжного становища, повний контроль руху потоку робочого середовища.

Вентилі фланцевого типу представлені модифікацією Zetkama 215 та 216, з прямим та кутовим корпусом відповідно. Фланцеві вентилі призначені для відсікання робочого середовища – води, пари та інших інертних речовин.