м. Київ вул. Будіндустрії,7 , оф.35 (044) 490-40-30 (067) 440- 52-51 (Viber) info@emet.com.ua

Про компанію

ТОВ «ЕМЕТ-Арматура» працює на українському ринку з 2006 року і є українським представництвом торгової мережі EMET-IMPEX, яке налічує понад 20 представництв у Центральній та Східній Європі, що спеціалізується на постачанні обладнання для тепло-, водо-, газопостачання.

Компанія ТОВ «ЕМЕТ-Арматура» відповідає за якість пропонованої продукції, що використовується в тих секторах, у роботі яких функціональність та простота експлуатації мають першорядне значення. Ми відповідаємо за якість нашої продукції та підтвердженням цього є багаторічна співпраця з найбільшими промисловими заводами.

Основний вид діяльності компанії: пряме комплексне постачання промислового обладнання для тепло-, водо-, газопостачання, комунального господарства, енергетики, нафтогазовидобутку та нафтогазопереробки, хімічної промисловості, харчової промисловості, суднобудування та ін.

Компанія ТОВ «ЕМЕТ-Арматура» є офіційним представником ряду лідируючих європейських машинобудівних заводів: ZETKAMA, BROEN, EFAR, GENEBRE, JAFAR, ZAWGAZ, ARMAK, POLNA, IVR, які мають європейські сертифікати ISO, CE, TUV та багато інших, включаючи українські сертифікати.

У компанії ТОВ «ЕМЕТ-Арматура» можна придбати засувки, вентилі, крани кульові, клапани зворотні, засувки батерфляй, запобіжні клапани, а також інші товари та обладнання для тепло-, водо- та газопостачання.

Кваліфікований персонал нашої компанії допоможе правильно та з максимальною ефективністю підібрати обладнання, що є у великому асортименті на складі, яке відповідатиме високій якості за доступною ціною!

На нашому складі у постійній наявності понад 7000 штук продукції!